top of page

Cześć,

Jestem Kate

Siedzę w IT już 10 lat i jeszcze mi mało ;). Zaczynałam od zarządzania projektami jako PM. Wspierałam zespoły, które zmagały się z nie lada wyzwaniami. 

Aby zaskarbić sobie ich szacunek oraz mieć oględne pojęcie co się dzieje na projektach; musiałam szybko nadrobić podstawy w wiedzy IT. Szczególnie że zawsze dostawałam trudne, skomplikowane produkty pod swoją opiekę. A w takich projektach, wiadomo  - pożar goni pożar, a z jednego fakapu wchodzisz w kolejny. Bez masła.  

Z biegiem czasu było mi coraz łatwiej i polubiłam odkrywać coraz to nowe zagadnienia, do tego stopnia, że sama hobbistycznie nauczyłam się programować :D. Później, naturalną drogą po PMce okazała się Scrum Masterka. A że lubię zmiany — to szybko odnalazłam się w transformacjach zwinnych/cyfrowych i już wspierałam organizację jako Agile Coach. A wiadomo, że transformacja to nie tylko nowa struktura, procesy, ale również technologia. Bo bez niej nie można być prawdziwie zwinnym.

Obecnie jestem Engineering Managerem [lub jak inni wolą Mengierem] w firmie produktowej i jestem liderką zespołu programistycznego.​ W 2023 zostałam współorganizatorką Agile Warsaw, gdzie mam okazję wspierać społeczność moją wiedzą oraz doświadczeniem, które wykorzystujemy przy organizacji meetup'ów. 

A prywatnie — jestem mamą sznupka [tak czule wołamy na Szancery], z którym trenuje nose work. Sporo ćwiczę i uprawiam różne sporty. Ciągle się rozwijam ;) zawodowo. Jestem w 1% Polaków :P, bo sporo czytam :D. 

bottom of page