top of page
FAQ

1. Czy muszę pracować w IT, by wziąć udział w szkoleniu?

Nie. Szkolenie jest tak zaprojektowane, że zarówno osoby pracujące już z zespołami, jak i takie, które nie mają (jeszcze) tej przyjemności, mogły wynieść jak najwięcej.

 

​2. Zapłaciłem za szkolenie, ale grupa się nie zebrała. Co teraz?
 

Jeśli szkolenie się nie odbędzie ze względu na małe zainteresowanie terminem. Odezwę się do Ciebie i zaproponuje Ci zwrot pieniędzy.

 

3. Czy będą szkolenia online?

 

Na chwilę obecną, nie planuję organizować tego szkolenia w formie online. Biorę pod uwagę, że mogę zmienić zdanie. Wtedy na pewno pojawi się taka pozycja w mojej ofercie.

 

4. Co powinienem zabrać ze sobą na szkolenie?

Zdecydowanie się wyśpij i weź ze sobą dobry humor. Zabierz ze sobą notatnik i swój ulubiony długopis. Wszystko inne zapewnię.

 

5. Szkolenia stacjonarne są w Warszawie. Czy będziesz organizować szkolenie w innych dużych miastach?

 

Nie wykluczam takiej możliwości. Zależy to od zainteresowania. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem u siebie w mieście — napisz proszę do mnie wiadomość na adres e-mail: kontakt@technicznysm.pl.

6. Moja firma byłaby zainteresowana zorganizowaniem takiego dedykowanego szkolenia dla nas. Czy jest taka możliwość?

Jak najbardziej! Napisz proszę do mnie wiadomość z zapytaniem na adres mailowy: kontakt@technicznysm.pl. Ustalimy czego potrzebujecie i dogadamy szczegóły.

 

7. Sorry Kate, jesteś "no name'm". Skąd mam wiedzieć, czy warto do Ciebie przyjść na szkolenie?

Fakt. Dopiero startuje z ofertą szkoleniową. Na pewno będzie to też dla mnie doświadczenie, z którego będę czerpała garściami. Każdy szkoleniowiec kiedyś zaczynał ;). Na moją korzyść przemawia — doświadczenie, które zdobyłam w różnych firmach. Często pracowałam na styku biznesu i IT. W trakcie szkolenia powołuje się właśnie na te doświadczenia. Oczywiście z poszanowaniem umów NDA, które mnie obowiązują.  Sama też przeszłam tę drogę, więc wiem, co Ci się w praktyce może przydać :). 
Natomiast, możesz obejrzeć moje wystąpienie w formie prelekcji na Agile Warsaw z 2023 roku. Pierwszy raz byłam nagrywana, nie jest może idealne, ale każde doświadczenie buduje. Obejrzyj, zobacz, jakie mam flow i sam zdecyduj, czy warto :). 

bottom of page